Dom Nadziei w Łazach
Ważne informacje - Żłobek PDF Drukuj

Ważne informacje:

 

  • Nieobecności dzieci prosimy zgłaszać pod numerem telefonu    32 67 30 210. W przypadku nie zgłoszenia nieobecności opłata za wyżywienie nie zostanie odliczona.
  • Do żłobka nie będziemy przyjmować przeziębionych dzieci.     W razie wątpliwości będziemy prosiły o przyniesienie zaświadczenia od lekarza o stanie zdrowia dziecka.
  • W żadnym wypadku nie będziemy podawać dzieciom leków.
  • W razie nagłej niedyspozycji dziecka podczas pobytu w  żłobku będziemy niezwłocznie informować o zmianie stanu jego zdrowia.
  • Wszelkich informacji na temat dziecka udzielają wychowawczynie żłobka.
  • Prosimy nie przyprowadzać dzieci wcześniej, niż godzina otwarcia żłobka.
  • Więcej informacji znajdą Państwo w regulaminie.
 
Podsumowanie projektu FIO "Obywatel w obiektywie- mam prawo wiedzieć" PDF Drukuj

do_filmu

                          https://www.youtube.com/watch?v=k66YL__ApUM

 
X Urodziny WTZ- fotorelacja PDF Drukuj
X_Urodziny_023X_Urodziny_025
X_Urodziny_029X_Urodziny_047
Więcej…
 
Uwaga. Otwarcie żłobka PDF Drukuj

ŻŁOBEK

Otwarcie luty 2015r.

 

Działający w Łazach przy ulicy Brzozowej 19 Klub Dziecięcy- Przyzakładowe Centrum Zabawy od lutego 2015 roku zostanie przekształcony w żłobek. Do placówki będą mogły uczęszczać dzieci w wieku od 20 tygodnia życia do lat 4, ze szczególnym uwzględnieniem dzieci specjalnej troski. Maluchy będą mogły przebywać odpłatnie w żłobku do 10 godzin dziennie, gdzie spędzą czas w aktywny i twórczy sposób, z uwzględnieniem indywidualnych   i naturalnych potrzeb każdego dziecka.

Do dyspozycji dzieci należeć będą dwie monitorowane sale, szatnia, łazienka z brodzikiem oraz integracyjny plac zabaw. Opiekę nad podopiecznymi sprawować będzie wykwalifikowana kadra pedagogiczna z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Oprócz tego maluchom zapewnione zostanie pełne i dostosowane do potrzeb wyżywienie oraz fachowa opieka pielęgniarska. Działania prowadzone przez specjalistyczny żłobek nastawione będą przede wszystkim na bogatą ofertę edukacyjno- wychowawczo- terapeutyczną, która dostosowana będzie do indywidualnych potrzeb każdego dziecka, uwzględniając elementy teorii pedagogicznej i psychologicznej oraz integracji sensorycznej.

Więcej…
 
X Jubileuszowe Urodziny Warsztatu Terapii Zajęciowej w Łazach PDF Drukuj

X_Poprawiony

 
<< Początek < Poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL