Dom Nadziei w Łazach
Organizacja opieki nad dzieckiem pracownika – możliwości pracodawcy. Relacja z konferencji PDF Drukuj Email
Wpisany przez Piotr Brodowiak   
poniedziałek, 23 grudnia 2013 12:07

SAM_7924

W dniu 5.12.2013 w budynku Urzędu Wojewódzkiego odbyła się konferencja pt.
 Organizacja opieki nad dzieckiem pracownika – możliwości pracodawcy

Więcej…
 
Uwaga!Wolne miejsca w PCZ PDF Drukuj Email
Wpisany przez Piotr Brodowiak   
piątek, 25 listopada 2011 10:25

Chrześcijańskie Stowarzyszenie Dobroczynne w Łazach

przy ul. Brzozowej 19 informuje, iż posiada wolne miejsca

dla dzieci w wieku od 1 do 4 lat w Przyzakładowym Centrum

Zabawy w Łazach.

Bliższe informacje można uzyskać pod nr. telefonu 32 673 02 11

 
Koniec PCZ PDF Drukuj Email
Wpisany przez Piotr Brodowiak   
środa, 24 września 2014 11:47
Z dniem 01.09.2014r. Przyzakładowe Centrum Zabawy uległo likwidacji. Aktualnie przygotowujemy się do przekształcenia w żłobek.
 
XV Prezentacje WTZ PDF Drukuj Email
Wpisany przez wtz   
piątek, 24 maja 2019 09:33
wtz2019  kopia  kopia

Serdecznie zapraszamy na przegląd twórczości osób niepełnosprawnych pn. XV Prezentacje Warsztatów Terapii Zajęciowej, który odbędzie się 29 maja 2019r. w godz.10.00 do 15.30 w Łazach na  placu przy fontannie.

Prezentacje to wydarzenie  cykliczne, organizowane od 15 lat przez Warsztat Terapii Zajęciowej w Łazach działający  w ramach Chrześcijańskiego Stowarzyszenie Dobroczynnego w Kluczach. Impreza ma  charakter integracyjny, jej głównym celem jest aktywizacja artystyczna osób niepełnosprawnych oraz promocja ich twórczości poprzez występy sceniczne i wystawy wyrobów rękodzielniczych. Do udziału w tegorocznych XV Prezentacjach zakwalifikowały się Warsztaty Terapii Zajęciowej i Domy Pomocy Społecznej z Będzina, Bytomia, Czeladzi, Częstochowy, Dąbrowy Górniczej, Drzewicy, Jaworka, Klucz, Łaz, Łodzi, Olkusza, Poraja, Radomska i Zawiercia - reprezentujące 4 województwa: śląskie, łódzkie, małopolskie i mazowieckie.

 Przewidziany jest udział około 300 osób niepełnosprawnych i 55 opiekunów. Liczymy również na przybycie przedstawicieli władz samorządowych, społeczności lokalnej i osób zainteresowanych działalnością osób niepełnosprawnych.

Organizatorzy, oprócz przeglądu twórczości  niepełnosprawnych artystów  oferują wiele dodatkowych atrakcji: obejrzenie ekspozycji w Izbie Tradycji w Łazach, możliwość bezpłatnego wstępu do Parku Wodnego „Jura”, zwiedzania ruin zamku w Ogrodzieńcu, kiermasz wyrobów rękodzielniczych, malowanie twarzy, pamiątkowe zdjęcia w fotobudce.   Dla wszystkich występujących przewidziane są nagrody, dyplomy oraz poczęstunek. Na zakończenie odbędzie się wspólna zabawa, którą zapewni koncert zespołu Menelaos.

Tegoroczne Prezentacje dofinansowane są ze środków Starostwa Powiatowego w Zawierciu. Patronat honorowy nad wydarzeniem sprawują: Prezydent Miasta Zawiercie – Łukasz Konarski, Starosta Powiatu Zawierciańskiego -Gabriel Dors, Burmistrz Łaz - Maciej Kaczyński Burmistrz Miasta i Gminy Ogrodzieniec- Anna Pilarczyk – Sprycha.

 Wsparciem medialnym XV Prezentacje objęli:  TVP Katowice, magazyn „Nasze sprawy”, „Echa Łaz” oraz Polskie Radio Katowice. Współorganizatorem przedsięwzięcia jest Miejski Ośrodek Kultury w  Łazach.

Zmieniony: piątek, 24 maja 2019 09:54
 
Oferta Centrum Integracji Społecznej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Katarzyna Łowicka   
poniedziałek, 17 października 2016 13:05
oferta cis 5oferta  2 cis 1oferta cis 4
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL