Dom Nadziei w Łazach
Oferta pracy: doradca zawodowy PDF Drukuj
t_Doradca_zawodowy
 
Projekt ,,Szansa na zmiany - integracja społeczna mieszkańców gmin Łazy i Ogrodzieniec” PDF Drukuj

Projekt ,,Szansa na zmiany - integracja społeczna mieszkańców gmin Łazy                     i  Ogrodzieniec” realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet VII „Promocja integracji społecznej”; Działanie 7.3 „Inicjatywy lokalne na rzecz aktywnej integracji” w ramach konkursu 1/POKL/7.3/2010 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Więcej…
 
VII Prezentacje Warsztatów Terapii Zajęciowej województwa śląskiego PDF Drukuj

W dniu 28.05.2011 r. w malowniczym plenerze nad zalewem „Mitręga” odbyły się już po raz siódmy „Prezentacje Warsztatów Terapii Zajęciowej województwa śląskiego” pod patronatem Wojewody śląskiego Zygmunta Łukaszczyka.

Więcej…
 
Dotyczy: zapytania ofertowego na zakupy zgodnie z zasadą Konkurencyjności PDF Drukuj

 

Dotyczy: zapytania ofertowego na zakupy zgodnie z zasadą Konkurencyjności

 

W związku z realizacją projektu „ Centrum Integracji Społecznej otwarte na niepełnosprawnych ”,w ramach Poddziałania 7.2.1 „ Aktywizacja zawodowa i społeczna osób zagrożonych wykluczeniem społecznym” współfinansowanego przez Unię Europejską

w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego,  Chrześcijańskie Stowarzyszenie Dobroczynne zwraca się z  ponownym zapytaniem o ceny brutto oraz podatek VAT podanego  
w załączniku nr 1 artykułu.Ofertę należy przedstawić na formularzu stanowiącym załącznik nr 2.

Oferty prosimy nadsyłać do dnia 06.06.2011 r. do godziny 10:00 na adres Chrześcijańskie Stowarzyszenie Dobroczynne „Dom Nadziei” ul. Brzozowa 19; 42-450 Łazy  lub pocztą elektroniczną na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Więcej…
 
VII Prezentacje WTZ INFO PDF Drukuj

W dniu 28.05.2011r. w Łazach nad zalewem ?Mitręga? odbędzie się otwarta, cykliczna impreza plenerowa pod nazwą ?VII Prezentacje Warsztatów Terapii Zajęciowej woj. śląskiego? pod patronatem Wojewody śląskiego Zygmunta Łukaszczyka.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 31 32 33 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL